Producenci

Promocje

PrestaShop

Newsletter

Dostawcy

Artykuł Zamki i zameczki - motoryka mała

Rozwój zdolności manualnych i poprawa sprawności paluszków w rozwoju dziecka odgrywa bardzo ważną rolę. Producenci zabawek dwoją się i troją by sprostać temu zadaniu. Na rynku wśród bestellerów na uwagę zasługuiją

 

1. Tablica manualna zamki Melissa&Doug

Drewniana tablica zawiera 6 zamków, po otwarciu każdych drzwiczek czekają na maluszka urocze zwierzątka. Tablica z zamkami została wykonana z niezwykłą starannością. Dzięki niej dziecko nie tylko rozwinie swoją motorykę małą, ale również nauczy się kolorów czy liczenia. Za każdymi drzwiczkami chowa się różna ilość zwierząt w rozmaitych kolorach. Tablica manualna to doskonała rozrywka dla dzieci w wieku przedszkolnym.

 

2. Domek motoryczny Small Foot

Ten niezwykły domek drewniany marki Small Foot przyniesie wiele radości małym rączkom. Znajduje się w nim bowiem, aż 8 różnych zamków i zameczków. Maluszek dodatkowo w jego wnętrzu może ukryć rozmaitości. Rodzic również może zaproponować zabawę dotykową (tj. ukryć w środku szyszkę, kasztan, piłeczkę i poprosić dziecko by z zamkniętymi oczami odgadło co w środku zostało ukryte). Domek nie tylko bawi, ale doskonale się prezentuje. Będzie ozdobą pokoju Twojego dziecka. Domek motoryczny Small Foot to doskonały design i jakoś wykończenia.


 


3. Domek z zamkami Melissa&Doug

Domek ten nie tylko pozwoli na zabawę manualną i zrecznościową w otwieranie, ale dzięki 4 dołączonym figurkom maluch może wcielać się w rozmaite role. Dziecko będzie ukrywało postaci w odpowiednich drzwiach i odgadywało kto ukrył się pod, którym numerem drzwi. Drewniany domek z zamkami to doskonały wybór i dbałość o wykonanie.4. Tablica manualna Miś Melissa&Doug


To niezywkle pomysłowa zabawka wspomagająca motorykę małą dziecka. Zadaniem malucha jest odpięcie kolejno zatrzasku, zamka, zasuówki, guzika czy odwiązanie sznurówek. Po rozebraniu misia przychodzi pora na ubieranie. Dziecko nie tylko ćwiczy zręczność, ale jest to nauka i cierpilowści i samodzielności. Tablica manualna doskonale sprawdzi się dla dzieci w wieku przedszkolnym.