Producenci

Promocje

PrestaShop

Newsletter

Dostawcy

 

MAMI MAMI to firma, która działa dla mamy i maluszka. Przyświecają nam takie wartości, jak oszczędność, jakość, zdrowie, bezpieczeństwo i czas. Proponujemy pudła wyprawkowe, torby porodowe i zabawki edukacyjne, które ułatwią młodym rodzicom początki i pozwolą bez zmartwień cieszyć się bezcennym czasem spędzanym z dzieckiem.

Autorką projektu jest mama z doświadczeniem. Osobiste doświadczenia z ciążą i pierwszymi miesiącami życia dziecka poddały jej pomysł na ułatwienie przygotowania się do tego wyjątkowego czasu. Wybór produktów został poprzedzony testami i badaniem opinii wielu młodych mam. Wszystkie elementy kompletu to najlepsze jakościowo i sprawdzone produkty. Produkty nie są reklamą firm, ale życzliwą i sprawdzoną rekomendacją.

Torba porodowa pozwoli kobiecie być aktywną do ostatnich chwil. Znajdują się w niej wszystkie produkty, które będą jej potrzebne w szpitalu. Żadnego dodatkowego pakowania! Wszystko jest już w torbie, a przyszła mama nie musi się martwić i tracić czasu i nerwów. Zamiast tego może skupić się na pracy, aktywności czy spokojnym oczekiwaniu.

Pudło wyprawkowe to odpowiedź na kłopoty ze skompletowaniem wyprawki, trudnością w wyborze produktów czy brakiem czasu na chodzenie po aptekach i sklepach. W tym jednym pudle znajdą się wszystkie przybory, które będą niezbędne mamie i dziecku przez pierwsze trzy miesiące. Są to wyłącznie produkty najlepsze jakościowo, sprawdzone i polecane przez młode mamy.

Zabawki edukacyjne proponujemy solo lub w kompletach. To przedmioty, które zapewnią maluchowi zdrowy rozwój, kreatywną zabawę i mnóstwo radości. Różne atrakcje dla dzieci w różnym wieku odpowiadają rosnącym potrzebom dorastających dzieci, a dla rodziców są instrukcje i wskazówki, jak urozmaicić zabawę i na co zwrócić szczególną uwagę.

 

biuro@mamimami.pl

tel. 694 465 681